HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU MÜSİAD EXPO FUARI’NDA  İŞ DÜNYASI İLE BULUŞTU

Hasanoğlu Şirketler Grubu, BANU EVLERİ markalı projeleri ile 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında CNR Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 17. MÜSİAD Expo Fuarı’nda projelerini yatırımcılarla buluşturdu.

İnşaat sektöründe 25 yıllık tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında CNR Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 17. MÜSİAD Expo Fuarı’na katıldı. Fuarın açılış gününde katılımcılarını ağırlayan Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, fuarla ilgili şunları söyledi; “Bu sene düzenlenen 17. MÜSİAD Expo Fuarı’nda gözlemlediğimiz kadarıyla katılım oldukça yüksek. Fuarın ilk gününde pek çok görüşme yaptık, randevu talebi aldık. Özellikle yabancı yatırımcının konut sektörüne ilgisi artarak devam ediyor. TÜİK tarafından açıklanan Ekim ayı konut satış rakamları da bu ilginin bir göstergesi. Fuarın geniş katılımcı ve ziyaretçi sayısı ülke ekonomimiz açısından da umut verici. MÜSİAD Expo gibi iş dünyasına katkı sağlayacak fuarların daha çok desteklenmesini ve sayılarının artmasını bekliyoruz” dedi.

Fuarda BANU EVLERİ markalı projelerini tanıtan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 2019 yılında iş planında yer alan dört yeni projesinin de tanıtımını gerçekleştirdi. Yeni dönem hedefleriyle ilgili konuşan Haluk Hasanoğlu, “Ispartakule’de iki tane özel mülkümüz var. Bir tanesinin yapı ruhsatı hazır. Aynı zamanda Bahçekent’te de iki ayrı arsa yatırımımız bulunuyor. Birinde proje çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde ruhsat almayı hedefliyoruz” dedi.

 

Hasanoğlu Şirketler Grubu Hakkında:

1993 yılında Mustafa Hasanoğlu tarafından kurulan Hasanoğlu Şirketler Grubu; gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak; altyapı projeleri, konut, ofis, üniversite, hastane ve kamu binaları inşa etme ve geliştirme alanlarında çalışıyor. Projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullandığı yüksek teknoloji ile sektöründe öncü firmalardan olan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 2000’li yıllarda Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu, BANU EVLERİ markası ile konutta markalaşma projesini başlattı. Hasanoğlu Şirketler Grubu, Bahçeşehir’in simgesi haline gelen ve markanın ilk projesi olma özelliği taşıyan BANU EVLERİ Bahçeşehir ile bölgenin değerine değer kattı. Hasanoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan büyük projelerinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Mustafa Hasanoğlu Vakfı ile birlikte yürütülen eğitim,  çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yapılan çalışmalara da destek veriyor.

Leave a comment

EnglishSaudi Arabia