Aileniz ve Sizin için Benzersiz Bir Yatırım Yapmaya Hazır Mısınız ?

BANU EVLERİ; Ispartakule’nin ve Bahçeşehir’in kentsel dokusu içinde ayrıcalıklı bir yaşamı temsil etmek ve Huzur dolu yaşamınız için doğa ile bütün peyzajı, aileniz ile birlikte konfor ve lüksü birarada yaşayabilmeniz için tasarlandı…

اسبارتاكوليه 2

عيشوا الرفاهية والراحة سوياً معاً...

إنه مناسب لأسلوب المعيشة الأسرية وفيه مكانة لعلاقات الجيرة التي لطالما أوليتم أهمية لها، إذ لم نسمح بتواجد شقق نمطية من الطراز 1+1 في هذا المشروع! حيث هناك 220 شقة سكنية من ثلاث أنماط مختلفة ضمن مجمعات الشقق السكنية الأربعة المؤلفة كل من 15 طابق. فحجم الشقق السكنية بهذا المشروع يتراوح ما بين 135 م2 و189 م2، وهي متوفرة بهيئة مساكن من أنماط 2+1 و3+1 و4+1.

Banu Evleri Ispartakule 2

حياة مليئة بالسكينة والهناء، بعيدة عن التوتر

إنَّ مشروع مجمع بانو افلير السكني-اسبارتاكوليه2، البالغ مساحته الاجمالية 51 ألف م2 والمنجز على أرض مساحته 18 ألف م2 بعيداً عن توتر وضغط مدينة اسطنبول وفي موقع معلم الجذب الجديد الكائن في منطقة اسبارتاكوليه،

إذ في هذا المشروع، الذي هو مناسب لأسلوب المعيشة الأسرية وفيه مكانة لعلاقات الجيرة التي لطالما أوليتم أهمية لها، لم نسمح بتواجد شقق نمطية من الطراز 1+1 أو 1+0!

تفاصيل المشروع
hasanoglu-logo-alt-son

شركة هاسانأغلو معكم في كل زمان...

إنَّ شركة هاسانأغلو للإنشاءات، المؤسسة سنة 1993 من قبل السيد مصطفى هاسانأغلو؛ تعمل على توحيد تكنولوجيات المستقبل مع كل من التصاميم المتميزة من حيث الجمالية والاستخدام العملي. حيث شركة هاسانأغلو للإنشاءات التي انطلقت في طريقها بهدف بناء مبانٍ بالتركيز على “الجودة والأمان” في المقام الأول والتي أصبحت اليوم علامة تجارية مرموقة، تواصل تقديم خدماتها باعتبارها إحدى أبرز الشركات الرائدة في قطاعي العقارات وأعمال البناء.
إنَّ شركة هاسانأغلو للإنشاءات، التي أنجزت مشاريع ناجحة في مجالات مختلفة؛ متخصصة في أعمال تشييد وتطوير مشاريع البنى التحتية والمباني والمساكن والمكاتب والجامعات ومباني الخدمات العامة.

أخبار الشركة

اهتمام كبير في معرض أفيم [منزيلي] تركيا لمشاريع مجموعة شركات حسنأوغلو
اهتمام كبير في معرض أفيم [منزيلي] تركيا لمشاريع مجموعة شركات حسنأوغلو

İnşaat sektöründe 25 yıllık deneyimi ile pek çok başarılı projeyi hayata geçiren Hasanoğlu Şirketler Grubu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği, Demirören Medya ve ISTexpo ortaklığında 8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında 76 gayrimenkul firmasının yer aldığı Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı’na katıldı.

Hasanoğlu Şirketler Grubu, fuarda BANU EVLERİ markalı projelerinin tanıtımını yaptı. Fuar kapsamında şirketin teslime hazır olan BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projelerinden konut satın alanlara yönelik sunulan yüzde 5 indirim kampanyası gurbetçilerden yoğun ilgi gördü.

Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı’nı değerlendiren Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, “Böyle bir fuarı düzenledikleri için öncellikle Demirören Medya ve ISTexpo’ya teşekkür ederiz. Fuar sayesinde Almanya’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Evim Türkiye Fuarı bizim açımızdan çok başarılı geçti, gurbetçiler ve katılımcılar projelerimize yoğun ilgi gösterdi. Fuar boyunca yüzlerce misafir ile görüştük, kendilerini İstanbul’da misafir etmek ve proje ziyareti gerçekleştirmek üzere planlamalar yaptık” dedi.

2019 yılında Ispartakule’de iki, Bahçekent’te iki olmak üzere ticari alanların da yer alacağı dört yeni projeye imza atmaya hazırlandıklarını vurgulayan Hasanoğlu “BANU EVLERİ markasının devamı olacak yeni projeler 155 milyon TL’lik arsa yatırımı üzerinde, toplamda 110 bin metrekare inşaat alanı ve 75 bin metrekare satılabilir alandan oluşacak. Aile odaklı olarak geliştirilecek dört yeni projenin toplam inşaat yatırım bedeli ise 255 milyon TL olarak gerçekleşecek” ifadelerini kullandı.

حملة تخفيضات خاصة للمغتربين من مجموعة شركات حسنأوغلو
حملة تخفيضات خاصة للمغتربين من مجموعة شركات حسنأوغلو

HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU’NDAN GURBETÇİLERE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI

KONU: Evim Türkiye Fuarı

 

Hasanoğlu Şirketler Grubu, Demirören Medya ve ISTexpo ortaklığıyla düzenlenecek olan Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı’na katılıyor. Fuarda, 2019 yılında hayata geçireceği dört yeni projesini tanıtacak olan şirket, fuara özel indirim kampanyası da düzenledi.

İnşaat sektöründe 25 yıllık deneyimi ile pek çok başarılı projeyi hayata geçiren Hasanoğlu Şirketler Grubu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği, Demirören Medya ve ISTexpo ortaklığında 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde 76 gayrimenkul firmasının yer alacağı Almanya’nın Düsseldorf kentinde yapılacak olan Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı’nda yerini alacak.

Messe Düsseldorf Hall 8’de, E101 standında yer alacak olan Hasanoğlu Şirketler Grubu, fuarda BANU EVLERİ markalı projelerinin tanıtımını yapacak. Fuara özel yüzde 5 indirim kampanyası düzenleyecek olan şirket, fuar boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında teslime hazır olan BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projelerinden konut satın alanlar yüzde 5 indirimli fiyatlarla ev sahibi olabilecek.

2019 yılında Ispartakule’de iki, Bahçekent’te iki olmak üzere ticari alanların da yer alacağı dört yeni projeye imza atmaya hazırlanan Hasanoğlu Şirketler Grubu, yeni projelerini kendi özel mülkünde inşa edecek. BANU EVLERİ markasının devamı olacak yeni projeler 155 milyon TL’lik arsa yatırımı üzerinde, toplamda 110 bin metrekare inşaat alanı ve 75 bin metrekare satılabilir alandan oluşacak. Aile odaklı olarak geliştirilecek dört yeni projenin toplam inşaat yatırım bedeli ise 255 milyon TL olarak gerçekleşecek.

6 bin metrekare fuar alanına sahip olan Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı’nda 3 gün boyunca katılımcı markalar projelerini sunarak satış yapma, ödeme avantajlarını anlatma imkanı bulacak. Gayrimenkul firmaları, bankalar ve değerleme uzmanlarının yer aldığı fuarda birçok şehirden farklı gelir grubuna hitap eden projeler tanıtılacak.

 

Hasanoğlu Şirketler Grubu Hakkında:

1993 yılında Mustafa Hasanoğlu tarafından kurulan Hasanoğlu Şirketler Grubu; gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak; alt yapı projeleri, konut, ofis, üniversite, hastane ve kamu binaları inşa etme ve geliştirme alanlarında çalışıyor. Projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullandığı yüksek teknoloji ile sektöründe öncü firmalardan olan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 2000’li yıllarda Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu, BANU EVLERİ markası ile konutta markalaşma projesini başlattı. Hasanoğlu Şirketler Grubu, Bahçeşehir’in simgesi haline gelen ve markanın ilk projesi olma özelliği taşıyan BANU EVLERİ Bahçeşehir ile bölgenin değerine değer kattı. Hasanoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan büyük projelerinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Mustafa Hasanoğlu Vakfı ile birlikte yürütülen eğitim,  çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yapılan çalışmalara da destek veriyor.

معلومات أخيرة من سوق الاموال غير المنقولة بتركيا
معلومات أخيرة من سوق الاموال غير المنقولة بتركيا

YAYIN: YENİ AKİT GAZETESİ

SÖZCÜ: HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI HALUK HASANOĞLU

KONU: MÜSİAD EXPO FUARI

 

“17. MÜSİAD Expo Fuar ziyareti için Türkiye’ye gelen MÜSİAD Stuttgart Şubesi Başkanı Duran Tok ve şube üyelerini, Hasanoğlu Şirketler Grubu olarak 22 Kasım 2018 Perşembe günü Hotel Pullman İstanbul Airport and Convention Center’de misafir etmenin mutluluğunu yaşadık. Düzenlediğimiz yemekli toplantıda, Yeni Akit Gazetesi Ekonomi Müdürü Mehmet Canıtatlı gerek Türkiye gerek İstanbul’daki gayrimenkul piyasasındaki son bilgileri katılımcılara bir sunum eşliğinde anlatarak, sorularını cevaplandırdı. Oldukça verimli geçen toplantı için tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.”

© 2017 Banu Evleri Tüm Hakları Saklıdır...Created by: MODD/works

TurkeyEnglish