HASANOĞLU İNŞAAT, GYODER ÖNDERLİĞİNDE YÜRÜTÜLEN KONUT SEFERBERLİĞİ KAMPANYASINA DESTEK VERİYOR.

Untitled-1
Bahçeşehir’in en güzel ve en cazip projelerini inşa eden Hasanoğlu İnşaat’tan Kampanyada “Dev” Müjde
1 Eylül 2016

HASANOĞLU İNŞAAT, GYODER ÖNDERLİĞİNDE YÜRÜTÜLEN KONUT SEFERBERLİĞİ KAMPANYASINA DESTEK VERİYOR.

duyuru3

Hasanoğlu inşaat, GYODER önderliğinde gerçekleşen konut seferberliğinde yerini alıyor. ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ söylemiyle yola çıktığımız bu noktada Hasanoğlu İnşaat; BanuEvleri Ispartakule 2’de 220 Konut ve BanuEvleri Ispartakule 3’de 74 Konut ile kampanyaya destek veriyor. Hasanoğlu İnşaat her iki Projesinde; 01 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak konut seferberliği kampanyasına  %20 Peşin 240 ay 0,85 vade farkı veya  %40 Peşin 240 ay 0,75 vade farkı ile destek vermektedir.

GYODER önderliğinde yürütülen ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasına  biri teslim aşamasında, iki farklı projesiyle; toplamda 294 konut ile destek veren Hasanoğlu İnşaat, ülke ekonomisine olan güvenini  belirtmektedir.

Hasanoğlu İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Yıldırım Gürdal; 2017 yılına umutla baktığını ve GYODER  önderliğinde yapılan ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasının sektörü daha da canlandıracağını belirterek, aynı zamanda hükümetin son dönemde açıkladığı tedbirlerin ve teşvik paketlerinin 2017 yılında hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi, ekonomik göstergelerin ve beklentilerin  gerçekleşmesi  ile birlikte,  bu kampanyanın sektördeki hareketliliğin ilk adımı olacağını ifade etti.

Hasanoğlu İnşaat ülke ekonomisine güven göstergesi olarak ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’  kampanyasında,  kendi  bünyesinde yapmış olduğu 120 Ay ve 240 Ay vade Farkı ile bu kampanyada yerini almaktadır.

 Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, Hasanoğlu İnşaat ve iştirakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.