HASANOĞLU İNŞAAT YÜZDE 10 PEŞİNAT YÜZDE 5 İNDİRİMLE EV SAHİBİ YAPIYOR

duyuru3
HASANOĞLU İNŞAAT, GYODER ÖNDERLİĞİNDE YÜRÜTÜLEN KONUT SEFERBERLİĞİ KAMPANYASINA DESTEK VERİYOR.
3 Şubat 2017

HASANOĞLU İNŞAAT YÜZDE 10 PEŞİNAT YÜZDE 5 İNDİRİMLE EV SAHİBİ YAPIYOR

slider10

İnşaat sektöründe 25 yıla yakın bir süredir yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu İnşaat, BANU EVLERİ Ispartakule 2 Projesi için yeni bir kampanya başlattı. 25 Eylül’de başlayan kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen herkes yüzde 10 peşinatla, yüzde 5 indirim kampanyasından faydalanabilecek.
Yaklaşık 25 yıllık deneyimle birbirinden iddialı projeleri ortaya koyan, inşaat sektöründeki markalaşmanın öncü firması Hasanoğlu İnşaat, BANU EVLERİ Ispartakule 2 projesi için kampanya sürecini başlattı. 25 Eylül’de başlayan kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat ödeyen herkes yüzde 5 indirimli ev sahibi olabilecek. Ağustos 2018’de teslim edilecek BANU EVLERİ Ispartakule 2 Projesi için uygulanan kampanya kısa bir süre için geçerli olacak. Hasanoğlu İnşaat ayrıca kendi bünyesinde 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile de yatırımcısının yüzünü güldürüyor.
Yatırımcısına konfor ve lüksü bir arada sunuyor
İstanbul’daki yatırımların kuzeye doğru kaydığı günümüzde, yatırımcısına yüksek kar vaat eden Ispartakule lokasyonunda konumlanan BANU EVLERİ Ispartakule 2 Projesi, tamamen “aile odaklı” özelliği ve Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumuyla ön plana çıkıyor. Yatırımcısına konfor ve lüksü bir arada sunan proje; 4 blok, 220 daire ve 17 ticari alandan oluşuyor. Proje kapsamında 120 m²’lik 2+1 daireler 485 bin TL, 159 m²’lik 3+1 daireler 595 bin TL, 174 m²’lik 4+1 daireler ise 655 bin TL’den satışa sunuluyor.
İçerisinde yer alan sosyal ve yeşil alanlar ile huzurlu bir yaşam vaat eden projede, daireler güney cephe ve göl manzarasını görebilecek şekilde konumlandırıldı. Üçüncü Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelere yakınlığı ile ön plana çıkan projenin konsept planlamasında yer alan 17 mağaza ise, gerek projede oturanlara, gerekse çevre sakinlerine keyifli bir alışveriş imkanı sunacak.
Dairelerde; pay ölçer sistemli yerden ısıtma, klima altyapısı, İnterkom sistem, doğalgaz alarm sistemi, ankastre cihazlar da yer alıyor. Binalarda ayrıca uydu yayın sistemi, adresli yangın alarmı, otomatik söndürme sistemi ve merkezi jenaratör de bulunuyor. Site genelinde CCTV izleme ve kayıt sistemi, her daireye kapalı otopark, misafir otoparkı da yer alıyor.
Yatırımcısına yüksek yaşam standartlarında, konforlu bir yaşam sunan BANU EVLERİ Ispartakule 2 projesinde; kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı ve sauna, mescit, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş yolları, süs havuzları, kamelyalar ve peyzaj alanları gibi sosyal alanlar ön plana çıkıyor.

 Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, Hasanoğlu İnşaat ve iştirakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.