BANUEVLERİ’NDE YAŞAM & AYRICALIKLAR

BANUEVLERİ; Ispartakule’nin veBahçeşehir’in kentsel dokusu içinde ayrıcalıklı bir yaşamı temsil etmektedir. BANUEVLERİ, merkezi ve gelecek vaat eden lokasyonlarda, gerek yatırımcısına, gerekse bulunduğu lokasyona değer katacak bir konseptte inşa edilmektedir.

Karlı Yaşam

ayri-karlilik

BANUEVLERİ, merkezi ve gelecek vaat eden lokasyonlarda, gerek yatırımcısına, gerekse bulunduğu lokasyona değer katacak bir konseptte inşa edilmektedir.Yatırımcıların, daima kar etmesi için planlalan konseptte, yüksek kar getirisi ile yatırımcıları mutlu etmektedir.

Geleceğine yatırım yapmak isteyenler için doğru seçenek BANUEVLERİ…

Kaliteli Yaşam

kaliteli-yasam1-376x246

Şehrin stresinden uzakta, doğayla iç içe keyifli bir yaşam sizleri bekliyor.Şehir yaşantısından ve stresinden uzakta, doğanın içinde yer alıyor.Günlük kişisel ve ev ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesislerle modern yaşamı ayağınıza getiriyor.

Konforlu yaşamın lüks değil ihtiyaç olduğu düşüncesiyle gerçekleştirilen projelerle hayat şimdi çok daha keyifli…

Sorunsuz Yaşam

ayri-sorunsuz

Hayatınızın merkezi yaşam alanınıza dair istekleriniz ve önerilerinizle hemen ilgilenildiği, sorunlarınızın hemen çözüldüğü bir yaşam sizleri bekliyor. Sorunsuz yaşam anlayışıyla her zaman sizin yanınızda. BANUEVLERİ’nde aklınıza takılan sorunlar sorun olmaktan çıkıyor.

Sizin huzurunuz için her şeyin düşünüldüğü, sorunsuz ve rahat bir yaşam sunuyor…

Dinamik Yaşam

ayri-dinamik

BANUEVLERİ dünyasındaki spor ve eğlence imkanları ile enerjinizi depolayıp zinde kalacağınız bir yaşam sizleri bekliyor.BANUEVLERİ’nde can sıkıntısına yer yok.

Hayatınıza aktif ve sağlıklı yaşamı dahil etmeyi hedefleyen BANUEVLERİ’nde yer alan havuz, yürüyüş alanı, fitness merkezi, basketbol, futbol ve tenis sahalarıyla hem formunuzu koruyacak, hem de hayata gülümseyerek bakacaksınız…

Güvenli Yaşam

guvenli-yasam

Detaylara verdiğimiz önemle, huzur ve güvenin ön planda olduğu bir yaşam sizleri bekliyor. Güvenlik ve huzurunuz bizim için herşeyden önemli.

Güvenlik duvarlarıyla çevrili, 24 saat Güvenlik Merkezi tarafından izlenen Banu Evleri; doğalgaz, yangın alarm ve söndürme sistemleriyle yaşamınızı güvence altına alıyor. Siz ve aileniz, BANUEVLERİ’nde daima huzur içindesiniz…

Huzurlu Yaşam

huzurlu

Çocuklar keyifliyse aileler de mutlu ve huzurludur. Çocuklarınızın güven için, doğa ile başbaşa oynayabileceği oyun alanları, kapalı yüzme havuzu ile gözünüz arkada kalmayacak.

Spor alanları, sosyal aktivite ve oyun atölyeleri ile BANUEVLERİ sizlere eğleneceğiniz ve hayatın tadına varabileceğiniz huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sunuyor…

 Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, Hasanoğlu İnşaat ve iştirakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.