BANU EVLERİ’NDE YAŞAM VE AYRICALIKLAR

Ispartakule’nin ve Bahçeşehir’in kentsel dokusu içinde ayrıcalıklı bir yaşamı temsil eden BANU EVLERİ, İstanbul’a ferah bir konumdan bakmanızı sağlıyor.

Gelecek vaat eden merkezi lokasyonuyla BANU EVLERİ; gerek yatırımcısına gerekse bulunduğu bölgeye değer katacak bir konsepti, ev sahibi olmak isteyenlere sunuyor.

Aile odaklı marka imajıyla 1+1 ve 1+0 daire tiplerinin yer almadığı BANU EVLERİ projelerinde, hem duygularınıza hem yaşamınıza konforlu bir ortam sağlanıyor. Tüm BANU EVLERİ projelerinde yeşil ve doğa vazgeçilmez unsurlar olarak öne çıkarken, en kullanışlı ve kaliteli malzemelerle tamamlanan geniş yaşam alanları size aradığınız konforu sunuyor.

Küçük detayların büyük konfora dönüştüğü BANU EVLERİ, sizleri ayrıcalık dolu bir yaşama komşu olmaya çağırıyor.

Karlı Yaşam

Geleceğine yatırım yapmak isteyenler için doğru seçenek BANU EVLERİ…

Kaliteli Yaşam

Konforlu yaşamın lüks değil, ihtiyaç olduğu düşüncesiyle gerçekleştirilen projelerle hayat şimdi çok daha keyifli.

Sorunsuz Yaşam

Sizin huzurunuz için her şeyin düşünüldüğü BANU EVLERİ’nde sorunsuz ve rahat bir yaşam sunuluyor.

Dinamik Yaşam

Hayatınıza aktif ve sağlıklı yaşamı dahil etmeyi hedefleyen BANU EVLERİ’nin; Havuzu, fitness merkezi, yürüyüş alanları, basketbol, futbol ve tenis sahalarıyla hem formunu koruyacak hem de hayata gülümseyerek bakacaksınız.

Güvenli Yaşam

Güvenlik duvarlarıyla çevrili, 7/24 Güvenlik Merkezi tarafından izlenen BANU EVLERİ; doğalgaz, yangın alarm ve söndürme sistemleriyle yaşamınızı güvence altına alıyor.

Huzurlu Yaşam

Spor alanları, sosyal aktivite ve oyun atölyeleri ile BANU EVLERİ, sizlere eğleneceğiniz ve hayatın tadına varabileceğiniz huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sunuyor.
EnglishSaudi Arabia