25 yıllık sektör deneyimi ve başarılı projeleriyle adını duyuran Hasanoğlu İnşaat, 2004 yılından beri hayata geçirdiği BANU EVLERİ konsept projesi ile huzur dolu yaşamın kapılarını aralıyor.

Hasanoğlu İnşaat’ın genel inşaat anlayışına paralel olarak lüks yaşam alanı ve site konseptine uygun geliştirilen BANU EVLERİ Bahçeşehir, Bahçeşehir’in kentsel dokusu içinde ayrıcalıklı bir yaşamı temsil etmektedir.

Proje; 103,000 m² üzerine ahşap ve betonarme yapının sağlam ve sıcak birleşimiyle oluşturulmuş, etrafı güvenlik duvarlarıyla çevrilmiş, 24 saat kamera ile kontrol edilen üst düzey güvenlikli site konseptiyle inşa edilmiştir.

Ayrıcalıklı Yaşam Felsefesi ile Beklentilerin Gerçeğe Dönüştüğü Projeler !

Hasanoğlu İnşaat’ın en büyük konut projelerinden olan BANU EVLERİ Bahçeşehir, kalite ve konforu bir arada sunan anlayışı ve ayrıcalıklı yaşam felsefesiyle Bahçeşehir’in en güçlü markalarından biri haline gelmiştir.

Eşsiz peyzaj alanları ve doğa ile iç içe bir yaşam için 103.000 m² alan üzerine yapılan proje daire sahiplerine konforu ve huzuru bir arada sunuyor.

2006 yılında konuklarını ağırlamaya başlayan BANU EVLERİ Bahçeşehir, kısa sürede konut sahiplerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Harita

EnglishSaudi Arabia