Mustafa Hasanoğlu Vakfı’nın Geleneksel İftarı 16’ncı Kez Gerçekleştirildi

Mustafa Hasanoğlu Vakfı geleneksel iftar yemeğini 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü Şehzade Mehmet Külliyesi’nde gerçekleştirdi.

Hasanoğlu Ailesi tarafından kurulan Mustafa Hasanoğlu Vakfı’nın geleneksel iftar yemeği 19 Mayıs 2018 Cumartesi akşamı Şehzade Mehmet Külliyesi’nde yapıldı. 16’ncı kez gerçekleştirilen geleneksel iftar yemeğinde Hasanoğlu İnşaat’ın iş ortakları ile eski ve yeni çalışanları bir araya geldi.

350 seçkin davetlinin katıldığı iftar yemeğinde Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu da hazır bulundu.

“Ramazan ayının sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma duygularını pekiştirmesini temenni ediyorum”

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, 2018 yılını dolu dolu geçirdiklerini belirterek bu başarıda katkısı bulunan tüm çalışanlarına ve çözüm ortaklarına teşekkür etti. Hasanoğlu yaptığı konuşmada, “Ramazan ayı; rahmet ve kurtuluş ümidinin tazelendiği, ibadet ve nefis muhasebesi ile gönüllerin alındığı, yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik ruhunun canlanarak ayrı bir sosyal bütünleşmenin yaşandığı müstesna bir zaman dilimidir. Mübarek Ramazan ayının, tüm toplumumuzdaki karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma duygularını pekiştirmesini temenni ediyorum” dedi.

Mustafa Hasanoğlu Vakfı Hakkında:

Mustafa Hasanoğlu Vakfı; ‘önce insan’ ilkesiyle yola çıkarak, 16 Ekim 2013 tarihinde Hasanoğlu Ailesi, ailenin yakın dostları ve iş adamları tarafından, Mustafa Hasanoğlu ile başlayıp günümüze kadar gelen yardımlaşma geleneğinin daimi olmasını ve yapılan yardımların kurumsal bir çatı altında, sağlıklı bir şekilde yürütülmesi amacı ile kuruldu.  Vakfın temel ilkesi; Türkiye’nin yarınlarında ‘aydınlık yüzler’ görmek adına, çocuklarımızı topluma kazandırmak ve eğitim, ilim, bilim, sağlık, çevre, sanat ve edebiyat alanlarında; sürekli gelişimi benimsemiş ve gençlerimizi toplumda saygın, üretken ve umutlu bir geleceğe hazırlamak, toplumun manevi ihtiyaçlarını karşılayarak, ülkemizde bulunan, sosyal ve sağlık yardımına muhtaç kimselere umut ve geleceklerine ışık olabilmek ve bu bağlamda ülkemizin birlik ve beraberliğine katkıda bulunmaktır.

EnglishSaudi Arabia