Banu Evleri

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Rezidansımızı gezmek ve detaylı
bilgi almak için formu doldurun,
hemen sizi arayalım.

KVKK Metinlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

Gelecek Projeler BANU EVLERİ Bahçekent 1

BANU EVLERİ Bahçekent 1 Güven Ve Mutluluğun Adresi Oluyor…

Sıcak dostluklar ve özlenen komşuluklarla kocaman bir ailenin parçası olmanıza imkan sağlayacak olan BANU EVLERİ Bahçekent 1, yatırımın ve ulaşımın yeni üssü Bahçekent’te sizler için yükseliyor. Butik bir proje olarak dikkat çeken ve tek bloktan oluşan, 9.271 m² arsa ve 25 bin m² inşaat alanına sahip olan BANU EVLERİ Bahçekent 1, yaşamaktan keyif alacağınız bir hayatı sizlere sunuyor.

Estetik ve fonksiyonel tasarımın sizin için biçimlendiği bu özel ve butik projede pencerenizi doğaya açacaksınız. 2+1 ve 3+1 toplam 48 adet daire seçeneği ve 21 ticari alanın yer aldığı BANU EVLERİ Bahçekent 1; 2.000 m² sosyal alanı içindeki kapalı havuz, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, hamam, sauna, mescit ve spor sahaları, birinci sınıf işçiliği ve dünya markası ürünleriyle sizi anlayan bir yaşam alanı oluşturuyor.

BANU EVLERİ Bahçekent 1, kısa bir süre içerisinde tamamlanması planlanan metro hattının, 3. Havalimanın, TEM ve Kuzey Marmara Otoyollarının bağlantı noktasında bulunmasına ek olarak Kanal İstanbul Projesine komşu olmasıyla değerini katlayacak bir yatırım fırsatı sağlıyor.

Lokasyon

Adres Orhan Gazi Mah. Mercedes Bulvarı, Esenyurt / İstanbul
Telefon 444 9 313
E-Posta info@banuevleri.com.tr
YOL TARİFİ

Tercihiniz geleceğinizin
güvencesi olsun.