Ticari Üniteler

İstanbul’a yepyeni bir çehre kazandıracak Kanal İstanbul projesine komşu olan Ispartakule Bölgesi ayrıca; 3. Havalimanı bağlantı yolu, Kuzey Marmara Çevre Yolu, TEM bağlantı yolu gibi birçok önemli yol ve merkezin kesiştiği noktada da yer alarak İstanbul’un yeni ulaşım ve ticaret merkezi oluyor.

Konum avantajını yatırımcılarına şimdiden sunan ve yoğun ilgi gören Ispartakule Bölgesi’nde bu sebeple emlak fiyatları her geçen gün artıyor ve gelecekteki potansiyelinden ötürü yatırımcıların tercih sebebi oluyor.

Öngörülü bir stratejiyle hem yaşamın hem de ticaretin merkezi olacak Ispartakule Bölgesi’nde konumlanan BANU EVLERİ ayrıca 2.000 konuttan oluşan ve 10.000 kişinin yaşam alanı olacak olan Emlak Konut Ispartakule projesinin de komşusu oluyor.

Sahip olduğu ticari ünitelerle bölgenin ticari alan ihtiyacına çözüm olan ve yatırımcılarına günbegün değeri katlanacak bir fırsat sunan BANU EVLERİ, huzurlu yaşam alanlarına ek olarak ticari kazanç için de önemli bir yatırım imkanı sağlıyor.

Ticaretin yeni merkezi olacak bu bölgeye değer katacak BANU EVLERİ’nin ticari alan kiralamaları için ÖN TALEP süreci başladı.

Kuzey Marmara Otoyolu

Kanal İstanbul

YSS Köprüsü Bağlantı Yolları

Metro Hatları

3. Havaalanı

Lokasyon

Talep Formu

EnglishSaudi Arabia